váš partner ve světě multimedií

webhosting | webové stránky a aplikace | seo | vývoj software | správa sítí

Banner
Banner
Banner

PLATEBNÍ BRÁNY

Online platební systémy posouvají Vaše weby a aplikace blíže všem uživatelům internetu. Jde o trend poslední doby, kdy došlo k velkému nárůstu oblíbenosti nakupování na internetu. Nedílnou složkou objednávky služeb či produktů je platba prostřednictvím bezpečného platebního systému, které poskytují bankovní instituce.

Naše aplikace umožňují propojení s internetovým bankovnictvím (Internet Banking) se všemi bankovními domy, které tuto službu poskytují. Jedná se například o službu ePlatby pro eKonto. Nabízí implementaci systémů platby kartou do všech našich webů a aplikací. Výhodou platebního systému ePeněženka je pohodlnost a rychlost plateb. V platební bráně není potřeba zadávat údaje o platební kartě, ty již byly zadány při zřizování ePeněženky.

Nabízíme propojení na systémy: PaySec konto, PayPal, mPeníze. Prodej na splátky je v současnosti široce rozšířen a oblíben u velké skupiny nakupujících.

Nabízíme také implementaci tohoto systému do Vašich produktů, včetně kalkulačky pro výpočet splátky.


Platební brána nové generace pro bezpečné, rychlé a jednoduché on-line platby na internetu. Systém nabízí komplexní řešení pro e-shopy a další e-commerce subjekty, které chtějí svým zákazníkům nabídnout široké portfolio platebních metod a zároveň spravovat veškeré transakce pomocí jednoho univerzálního nástroje.

© 2018 www.fullhouse.cz s.r.o. | webhosting: yourhosting.cz | cms: youreditor.cz