váš partner ve světě multimedií

webhosting | webové stránky a aplikace | seo | vývoj software | správa sítí

Banner
Banner
Banner

službyINTERNETOVÉ STRÁNKY

Moderní webdesign, rychlý a validní kód je základem úspěšné webové prezentace. My všechny tyto požadavky splňujeme, a proto jsme schopni v této oblasti být vaším dobrým partnerem.

WEBHOSTING

Naším cílem je nabídnout zákazníkovi široké spektrum kvalitních služeb v oblasti webu, mezi které patří i webhosting.

INTERNETOVÉ APLIKACE

Za internetovou aplikaci budeme považovat každou aplikaci, která zpracovává a poskytuje data na síti – Internetu. Často bývá doprovázena internetovou prezentací, která může sloužit jako její aplikační rozhraní.

SEO

SEO jako takové je vlastně obecný postup, jak optimalizovat konkrétní webové stránky pro vyhledávače. SEO se zabývá optimalizací pro fulltextové vyhledávání, tzn. pro vyhledávání klíčového slova nebo slov. Optimalizací se v této souvislosti myslí vytvoření nebo upravení struktury webových stránek tak, aby vyhledávače zaindexovaly (uložili do své databáze) co nejvíce klíčových slov nebo frází obsažených na těchto stránkách. Situace na internetu je velmi podobná reálnému konkurenčnímu prostředí.

VÝVOJ SOFTWARE

Celý proces vývoje a dodávky software podléhá projektovému řízení pod vedením zkušeného projektového manažera, který je zodpovědný za dodržení termínu, kvality a nákladů projektu. Díky projektovému řízení dosahují naše projekty nadprůměrné úspěšnosti.

SPRÁVA SÍTÍ

V oblasti počítačových sítí nabízíme služby od návrhu nové sítě až po monitoring a řešení problému s propustností a zabezpečením. Zaměřujeme se na malé a středně velké firmy, kterým dokážeme vyhovět ve všech směrech. Prioritou našich projektů je vytvořit stabilní síť odpovídající vašim požadavkům při zachování rozumné ceny.

PLATEBNÍ BRÁNY

Platební brána nové generace pro bezpečné, rychlé a jednoduché on-line platby na internetu. Systém nabízí komplexní řešení pro e-shopy a další e-commerce subjekty, které chtějí svým zákazníkům nabídnout široké portfolio platebních metod a zároveň spravovat veškeré transakce pomocí jednoho univerzálního nástroje.

Zaměřujeme se na menší a středně velké společnosti a chceme jim pomoci dosáhnout maxima při využití informačních technologií. Soustřeďte se pouze na své podnikání a starosti s IT nechte na nás.

© 2018 www.fullhouse.cz s.r.o. | webhosting: yourhosting.cz | cms: youreditor.cz